• Szybka wysyłka
  • 60-dniowe prawo zwrotu
  • Obsługa klienta przez eksperta Fiata

Goldschmitt Camper PLUS+ Ducato Goldschmitt Camper PLUS+ Ducato

Idealny dodatek do Twojego kampera i vana DucatoCamper PLUS+ EvoSmart

Kompletny pakiet:
Camper PLUS+ EvoSmart - Większy komfort i bezpieczeństwo w Twoim Ducato X250 przy rzeczywistym obciążeniu przedniej osi ok. 1550 - 1800 kg.
Pasuje do następujących lekkich kamperów i samochodów dostawczych z 2006 roku: Fiat Ducato, Citroën Jumper i Peugeot Boxer

Zestaw składa się z goleni przedniej osi Goldschmitt RouteComfort oraz dodatkowego zawieszenia pneumatycznego tylnej osi. Zakres dostawy obejmuje również wszystko, czego potrzebujesz (w tym uchwyt sprężarki) do bezproblemowej instalacji. Wewnętrzna klawiatura membranowa SoftTouch jest dołączona do sterowania zawieszeniem pneumatycznym.

WAŻNE: Aby wybrać właściwe obciążenie przedniej osi, pojazd musi być ważony z przednią osią obciążoną lub gotowym do jazdy.
Komfort trasy dla osi przedniej:
Dzięki automatycznej regulacji siły tłumienia, komfortowe amortyzatory Goldschmitta umożliwiają znaczny wzrost bezpieczeństwa i komfortu. Podwozie łatwo dostosowuje się również do nierównych nawierzchni i zapewnia stabilne i bezpieczne prowadzenie we wszystkich sytuacjach na drodze.

Dodatkowe zawieszenie pneumatyczne tylnej osi:
Pomocnicze zawieszenie pneumatyczne uzupełnia istniejące resory piórowe na tylnej osi standardowego podwozia. Miechy powietrzne umożliwiają znaczną optymalizację skoku zawieszenia i zapewniają zrównoważone wrażenia z jazdy. Dwuobwodowe zawieszenie pneumatyczne składa się z 2 8-calowych miechów powietrznych o dużej objętości, sprężarki 12 V i membranowego panelu sterowania SoftTouch. Ciśnienie powietrza w obu miechach powietrznych można monitorować i ustawiać oddzielnie w dowolnym momencie za pomocą panelu sterowania ze zintegrowanymi manometrami.


Goldschmitt - Optymalizacja podwozia Ducato - zwiększenie obciążenia, komfort i bezpieczeństwo


Specjalista od podwozi Goldschmitt od wielu lat oferuje innowacyjne rozwiązania we wszystkich aspektach komfortu i bezpieczeństwa jazdy w domach mobilnych, karetkach pogotowia i furgonetkach. Podwozie opracowane specjalnie dla podwozia Ducato jest dostępne w różnych wersjach dla prawie wszystkich modeli. Najlepiej sprzedające się produkty znajdziesz tutaj: