• Szybka wysyłka
  • 60-dniowe prawo zwrotu
  • Obsługa klienta przez eksperta Fiata

Części zamienne do Twojego Fiata Ducato Części zamienne do Twojego Fiata Ducato

Części zamienne do Fiata Ducato

Oferujemy pełną gamę części zamiennych do Twojego Ducato i jesteśmy Twoim specjalistą w zakresie części zamiennych Grupy Fiat. Prawie żaden pojazd użytkowy nie jest tak wszechstronny jak obecny Fiat Ducato. Szczególnie popularny jako furgon, może być skonfigurowany w ponad 2000 dostępnych wersjach, ma ładowność do 2,2 tony i oferuje do 17m³ przestrzeni ładunkowej.
W naszej ofercie pojazdów wyróżniamy Fiata Ducato jako pudełko (furgon), autobus (kombi/wielomiejscowy) oraz platforma/ podwozie (domy mobilne, platformy i konstrukcje specjalne). Najczęściej montowanym silnikiem jest 2,3 litrowy diesel o mocy 120 - 180 KM. Inne warianty to silnik wysokoprężny 2,0 litra, 2,2 litra i 3,0 litra. Dostępny jest również silnik 3.0 CNG, a teraz także elektryczny E-Ducato. Od 2021 roku w Ducato Serii 8 dostępne są następujące silniki: 2,2 litrowy Multijet 3 z normą emisji 6D Final - dostępny z mocą 120, 140, 160 i 180 KM. Ducato dzieli również bazę, a tym samym większość części zamiennych, z obecnymi modelami Citroen Jumper i Peugeot Boxer. Ponadto w obecnych modelach Iveco Daily montowane są również silniki 2,3 i 3,0 litra - odpowiednia liczba części zamiennych również pasuje tutaj. Chcesz być po bezpiecznej stronie, czy jeździsz innym pojazdem z Grupy Fiat? Po prostu wybierz swój pojazd TUTAJ i szybko i łatwo znajdź odpowiednie części samochodowe za pomocą naszej wyszukiwarki.DUCATO SERIA 8 — to nowość w modelu 2021

Ducato Series 8 nadal bazuje na podstawowym nadwoziu Ducato III Type 250 zaprezentowanego w 2006 roku. Oznacza to, że Ducato Type 250 przeszedł trzeci lifting, co jest szczególnie widoczne we wnętrzu oraz w nowych funkcjach bezpieczeństwa i komfortu. Najprostszym sposobem rozpoznania nowej serii modeli z zewnątrz jest srebrny, duży emblemat FIAT na osłonie chłodnicy.

Ale co się zmieniło, jeśli przyjrzysz się bliżej? Pierwszym spojrzeniem nowego kokpitu jest nowa opcjonalna skórzana kierownica z funkcją wielofunkcyjną, 10-calowy wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy i cyfrowe lusterko wewnętrzne. Odpowiednio, nowy Ducato będzie oferował w przyszłości jazdę półautonomiczną.

Dostępny jest również program ESC z asystentem bocznego wiatru, wspomaganiem parkowania (Active Park Assistant) i kontrolą stabilności przyczepy. Oznacza to, że zamkniętą wersję Ducato o długości 6,40 m można bezpiecznie przemieszczać również po mieście i po drogach wiejskich.

Nowa skórzana kierownica o wyglądzie samochodu dobrze leży w dłoni i ułatwia obsługę nowego systemu. Układ kierowniczy został zmieniony z nowym elektrycznym wspomaganiem kierownicy. Nowe panele drzwiowe, zmieniona dźwignia zmiany biegów dla 9-biegowej automatycznej skrzyni biegów i nowa jednostka sterująca układu klimatyzacji dopełniają liftingu wnętrza.

System informacyjno-rozrywkowy jest dostępny z wyświetlaczem 7 i 10 cali. System multimedialny U-Connect jest wyposażony w oprogramowanie nawigacyjne Tomtom 3D i jest bezprzewodowo kompatybilny z Apple Carplay i Android Auto. Dostępna jest również opcja bezkluczykowego dostępu i uruchamiania silnika, indukcyjne ładowanie smartfonów, dwa złącza USB-A, dwa USB-C i połączenie 230 V.


Seria 8 - Najważniejsze zmiany w skrócie:

Nowy układ napędowy:

2,2 litrowy Multijet 3 z normą emisji 6D Final - dostępny z mocą 120, 140, 160 i 180 KM. Skrzynia biegów jest albo 6-biegową manualną, albo 9-biegową przekładnią automatyczną.

Facelift z przodu pojazdu:

Oprócz nowej osłony chłodnicy dostępne są teraz opcjonalne reflektory w pełni LED i światła przeciwmgielne z funkcją skrętu

Poważnie zmienione systemy wnętrza i komfortu:

  • Wielofunkcyjna skórzana kierownica o wyglądzie samochodu
  • nowe panele drzwiowe
  • Opcje zasilania i ładowania laptopa i smartfona
  • Cyfrowy prędkościomierz z wyświetlaczem
  • Duży wyświetlacz w konsoli środkowej — system informacyjno-rozrywkowy do 10 cali
  • Cyfrowe lusterko wsteczne z kamerą cofania o wysokiej rozdzielczości
  • System ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, pomoc w parkowaniu i jazda półautonomiczna


Augustin Group - Twój specjalista od Fiat Ducato

My w Augustin Group prawdopodobnie oferujemy najszerszą gamę oryginalnych i identycznych części zamiennych do Ducato w Niemczech. Nie ma znaczenia, czy chcesz zamontować w swoim Fiacie Ducato oryginalne części, czy ich odpowiedniki od znanych producentów — mamy ponad 45 000 produktów na magazynie, albo dostępne od ręki, albo możemy je sprowadzić w krótkim czasie w rozsądnej cenie.


Możesz łatwo znaleźć u nas odpowiednie części zamienne, korzystając z naszej funkcji wyszukiwania (np. z numerem oryginalnej części), wybierając pojazd na stronie startowej lub korzystając z naszego przeglądu artykułów. Potrzebujesz porady lub masz pytania dotyczące zamówienia? Nasz kompetentny serwis chętnie Ci pomoże.Fiat Ducato - Odnoszący sukcesy i niezawodny od 1982 roku

Od 1982 roku do dnia dzisiejszego Fiat Ducato jest budowany z dużym powodzeniem przez Grupę Fiat jako transporter, a także jako przyczepa stacjonarna. Pierwsza seria Fiat Ducato była produkowana w latach 1982-1990 jako seria Fiat Ducato 280. Następnie pojawił się Fiat Ducato 290, który był również produkowany jako transporter i przyczepa stacjonarna do 1994 roku. Fiat Ducato 280 i Fiat Ducato 290 są podobne w wielu częściach, takich jak skrzynia biegów, silnik, hamulce, oświetlenie, układ wydechowy itp. Od 1994 roku Fiat Ducato 230 wszedł na rynek i był produkowany do 2002 roku. Jednak w 2000 roku Fiat Ducato 230 otrzymał pewne zmiany w skrzyni biegów, hamulcach i sprzęgle od Fiata Ducato 244. Fiat Ducato 244 jest następcą Fiat Ducato 230, który był produkowany od 2002 roku. Fiat Ducato 244 był często sprzedawany w sektorze przyczep kempingowych, ale także jako furgon. Jednak w porównaniu do nowszego Fiata Ducato 250, Fiat Ducato 244 ma mniejszy udział w rynku. Fiat Ducato 250 lub nazywany także Fiat Ducato X250 był sprzedawany od 2006 roku i jest z pewnością jednym z najbardziej udanych samochodów dostawczych i przyczep kempingowych. Fiat zrobił dobry ruch na rynku dzięki Fiatowi Ducato 250. Sprzedaż wysyłkowa części zamiennych Augustin Group wykonała swoje zadanie, szczególnie w przypadku starszych modeli Fiata Ducato: Fiata Ducato 280, Fiata Ducato 290, ale także części zamiennych do Fiat Ducato 230, ale także części zużywających się, które nie są już produkowane, z Europy do importu, a także zlecić jego reprodukcję. Szukasz części zamiennych do swojego Fiata Ducato, czy to do Fiat Ducato 280, Fiat Ducato 290, Fiat Ducato 230 i Fiat Ducato 244, ale oczywiście również do aktualnych modeli Fiat Ducato 250 z roku produkcji 2006 oraz lifting z roku budowy 2014, a następnie rozejrzyj się w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie możesz od razu znaleźć niektórych części zamiennych lub masz konkretne pytania, chętnie pomożemy telefonicznie lub e-mailem.